Kу është рërbërëѕi i сili rigjeneron Iigamentet, mjafton ta pini рërраra gjumit dhe në mëngjes еѕëII..!?


Ky është përbërësi i cili rigjeneron ligamentet, mjafton ta pini përpara gjumit dhe në mëngjes esëll..!?

Përbërësit:

-Një filxhan tërshërë,

-Një filxhan lëng portokalli,

-2 gota me ananas të grirë,

-1 lugë çaji mjaltë,

-1 lugë çaji kanellë,

-1 gotë ujë,

-një dorë arra të grira.

Përgatitja:

Përpara se të përzieni të gjithë përbërësit, duhet që tërshërën ta lini në ujë për disa çaste. Kur të jetë e butë vendosni përbërësit e tjerë në një blender dhe në fund i shtoni mjaltin.

Është mirë që të pini çdo mëngjes me stomakun bosh dhe në mbrëmje përpara se të flini.

Për të patur rezultate, pijeni për disa kohë il. açin dhe më pas do të shihni me të vërtetë rigjenerimin dhe forcimin e gjunjëve. Nuk do të ankoheni më nga dhimbjet apo pamundësia për të ecur.

Per receten e plote dhe te detajuar shiko videon ne vazhdim..