“Do puthemi pak , pse ke turp?!”/ Ana i lë të gjithë pa fjalë, shihni çfarë i bën këngëtarit shqiptar në mes të emisionit (VIDEO)


Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ Ana Lleshi ishte e ftuar dje në emisionin “n’Kosovë Show”.

Aty ajo foli për emisionin nga i cili u largua, pasi th eu rregullin kryesor. Ana tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë.

Kështu edhe veproi, pasi në një moment ajo puthi këngëtarin e emisionit. “Do puthemi çik, pse ke t urp, këtu je dhe pa kamera”, i tha Ana dhe më pas i dhuroi një puthje ne faqe.