Ronela Hajati, femra që nuk e ka kompleks të shfaqet pa pik grimi

Ronela Hajati është një këngëtare e talentuar dhe njihet për guximiqë ka për të bërë ndryshime në dukje.

Ama Ronela shfaqet gjithmonë e kuruar në detaje për sa i përket pamjes së jashtme.

Ajo rrallëherë shfaqet pa grim por këtë herë përmes disa postimeve në Instastory na tregon si duket ajo pa grim dhe me pizhama.

Në parukeri teksa rregullohet për nje koncert, Ronela e përgjumur tregon sesa e vështirë është ndonjëherë te jesh këngëtare.. /Kosovarja