НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Dielë 17 Janar 2021


Dashi
Po hyni në dy ditë shumë, shumë interesante, do të jeni në gjendje të arrini objektivat e një projekti shumë të dashur për ju. Së shpejti do të merrni një telefonatë të rëndësishme që do t’ju japë mundësinë të bëni atë hap në cilësinë që keni pritur për disa kohë.

Demi
Ngadalë po dilni nga një vit që nuk është aq pozitiv nga pikëpamja ekonomike dhe fizike. Gjatë gjashtë muajve të fundit, ju është dashur të bëni zgjedhje për të cilat nuk jeni bindur, por ato ishin të nevojshme për të shmangur më të keqen.

Binjakët
Hëna hyn në shenjën tuaj duke ju dhënë më shumë forcë, në përgjithësi Shkurti dhe Marsi do të jenë muaj pozitivë. Kjo gjë, megjithatë, nuk do të jetë aq e shpejtë sa i përket situatës ekonomike dhe punës.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se ditët pozitive po vijnë më në fund pas disa vështirësive. Muajt ​​Mars dhe Prill do të jenë plot pozitivitet dhe lajme të mira. Fundjava do të forcojë marrëdhëniet e çiftit dhe do t’u japë individëve mundësinë për të takuar njerëz të rinj.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox tregon se ditët e fundit keni marrë më shumë besim në cilësitë tuaja fizike dhe mendore. Në vitet e fundit ju është dashur të merreni me të dyja problemet e rëndësishme dhe njerëzit jo aq pozitivë, tani hakmarrja juaj mbërrin. Besoni më shumë në veten tuaj!

Virgjëresha
Vazhdon një javë që ju sheh fizikisht të ulur, për të parë përmirësime do të duhet të prisni edhe pak. Pamja aktuale nuk është pozitive për sferën e ndjenjave.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon që nga mesi i javës Hëna do të jetë në anën tuaj, duke favorizuar marrëdhëniet në çift, ato shoqërore dhe gjithashtu aspektin ekonomik. Disa prej jush do të kenë një propozim interesant për udhëtimin, përfitoni nga rasti.

Akrepi
Pjesa e dytë e javës do t’ju japë më shumë energji, e cila nëse shkon në drejtim të dashurisë, do të ishte ideale. Ju mund të keni një ndjenjë të veçantë me Bricjapin dhe Virgjëreshën, madje edhe me Luanin, pavarësisht disa goditjeve.

Shigjetari
Hëna në kundërshtim mund të shkaktojë disa shqetësime dhe të krijojë hutim, por e rëndësishme është të rikuperohet. Në të vërtetë, fundjava do të shënojë një aspekt më të favorshëm dhe konkret në marrëdhëniet.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se gjatë kësaj dite do të jeni në gjendje të zgjidhni një problem që ju dukej si mal, gjithashtu falë ndihmës së një anëtari të familjes. Nëse keni pyetje të hapura me miqtë, është më mirë të sqaroheni këto ditë dhe mos prisni kohë.

Ujori
Ditë e veçantë për ju. Përplasje e mundshme me shefin, ose në çdo rast me ata që kufizojnë gamën tuaj të veprimit. Ju duhet t’i merrni gjërat ngadalë dhe herë pas here të vini në një këshillë të butë.

Peshqit
Në përgjithësi, ju keni një dashuri të madhe për të tjerët dhe jeni zemërgjerë, në të njëjtën kohë jeni edhe shumë emocionues dhe kur madhësia e tij tejkalon kufirin, dilni nga realiteti dhe humbni kontrollin.