Раѕ fotove nga ѕhtrati me Anën, Arjoni ѕulmоn një tjetër kоnkurrеnt: Ëѕhtë aktor (FOTO)


Foto që Arjoni publikoi me Anën në shtrat padyshim që trazoi ujrat në “Përputhen” dhe ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve.

Dy protagonistët në foto u larguan nga emisioni, por padyshim që mbeten ende personazhe të përfolur dhe me interes për publikun.

Arjoni ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit në Instagramin e tij ku dikuh e ka pyetur se cili është aktor në “Përputhen” dhe ish-konkurrenti është përgjigjur pa u menduar dy herë.

“Ishte dhe është zoti doktor filozof, Elvisi”, shprehet Arjoni duke ironizuar mënyrën e të folurit të tij.

Arjoni ka bërë publike menjëherë pas largimit nga emisioni, lidhjen me modelen shqiptare Serena Sula me të cilën herë pas here publikon foto dhe pamje intime./albeu.com/