”Duket si djemtë e vitit 1997”/ Ky është Eri që trazoi ujërat në ”Përputhen”, Melisa doli direkt me të


Eri ishte djali i katërt që iu bashkua emisionit Për’Puthen. Hyrja e tij ishte me jakën e këmishës të ngritur, duke ekspozuar edhe një varëse të trashë. Arjon Konomi i tha se i kujtonte vitin ’97.

Gjithsesi Eri u vlerësua shumë për lirshmërinë e tij dhe madje fitoi edhe një takim me Melisën, në të cilin pati shumë kimi.

Pjesë nga biseda: Melisa: Si shumë i egër po bëhesh, mbyllë këmishën. Pse nuk bën poezi

Eri: Nuk kam bërë ku rrë. Por do të bëj për ty

Melisa: Ça do të bësh tjetër. Eri: Të shohim në të ardhmen

Melisa: Si reagon kur je me nerva

Eri: Shumë keq

Melisa: Edhe me femrën?

Eri: Jo jo, nuk bëhet fjalë.