“Ato dу minutat kur nuk јаm duke …”, moderatorja Arbana Оѕmani ‘hар zemrën’ dhe rrëfen gjithë gjërat që e çmendin (FOTO)


Ardhja në jetë e djalit të dytë duket se ia ka shtuar angazhimet familjare moderatores Arbana Osmani. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Arbana na ka treguar disa nga momentet e rutinës së saj të përditshme.

Arbana ka treguar se e ka ditën një ‘lëmsh’ të vërtetë.

“Ato dy minuta kur nuk jam duke pompuar, dhënë gji, punuar, gatuar, pastruar, duke i dhënë makinës, ndërruar pelena, realizuar lego, ushtruar dhe duke u ‘çmendur”, ka shkruar moderatorja duke lënë të kuptohet se i vetmi moment qetësie për të janë këto dy foto që poston herë pas here në profilin e saj.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta, ku shumë nëna e kanë mbështetur.