НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Enjte 14 Janar 2021


Dashi
Duket sikur jeni plot tension këto ditë. Deri të enjten situata do të mbetet mjaft e paqëndrueshme, këshilla është të mos nervozoheni.

Demi
Kjo javë ka të bëjë me një forcë të madhe që mund ta drejtoni drejt asaj që ju bën më të lumtur. Përdorni këto ditë për të realizuar projektet për të cilat keni menduar për disa kohë.

Binjakët
Fillimi i kësaj jave është pak i trazuar, duhet thënë se në këto 48 orë ekziston një gjendje tensioni dhe shqetësimi. Kjo ju bën pak nervozë por mos lejoni që të kushtëzoheni përndryshe rezultatet nuk do të vijnë.

Gaforrja
Horoskopi i Paolo Fox tregon se nesër do të duhet të liroheni nga ndonjë barrë. Këto dy ditët e para të javës mund të jenë thelbësore për të nxjerrë disa guralecë nga këpuca juaj.

Luani
Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se nga nesër do të duhet të keni në krah njerëz pozitivë. Ju nuk po kaloni një moment të lumtur, por mund të tërhiqeni nga ngjarjet dhe ta bëni atë me fakte dhe njerëz që ju japin gëzim.

Virgjëresha
Java fillon me Hënën në shenjën tuaj. Sa më afër shkurtit, aq më të larta janë pritjet për ju dhe talentin tuaj.

Peshorja
Horoskopi i Paolo Fox specifikon që këto ditë përfaqësojnë një lloj prove për të kuptuar nëse një marrëdhënie është e duhura. Në veçanti për ata që kanë një histori të gjatë dashurie dhe do të jetë e rëndësishme të japin një shtysë të re dhe jetë të re.

Akrepi
Javë që lë pak për të dëshiruar. Ka shumë polemika, mbase shumë pa arsye reale. Mundohuni të mos ndikoheni nga rrethanat.

Shigjetari
Do të ndiheni paksa të trazuar: shenja juaj ndonjëherë përfundon duke u nervozuar pa ndonjë arsye të mirëfilltë.

Bricjapi
Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se ju kryeni projektet në të cilat besoni: kjo është një nga temat dominuese të periudhës. Përdorni ditët në vijim për të vënë në lojë idetë tuaja, veçanërisht ato në të cilat besoni.

Ujori
Ju jeni në një situatë të lodhjes së madhe fizike. Sigurisht që nuk ka yje më të pafavorshëm, por situata është ende mjaft e komplikuar, veçanërisht në marrëdhëniet njerëzore.

Peshqit
Yjet shpallin një fitore këtë javë. Deri të mërkurën do të ketë mundësinë për të marrë kënaqësi që keni pritur për disa kohë.