Nga karriera tek lidhjet ѕеkrete, Meri Ѕhehu bën раrаѕhikimet рër këtë javë


Dashi – Një takim shumë i rëndesishëm me dikë që ju lidh një projekt apo një mik që ju drejton drejt një lidhjeje me logjikë edhe në raportet erotike.

Demi – Do ndjeheni të privilegjuar me bisedat që do zhvillohen këto ditë kryesisht në çështje karriere dhe takime me njerëz të rëndësishëm. Po kështu nëse puna juaj ka të bëjë me fjalën dhe shkëmbim idesh do jeni ne plan të parë.

Binjakët – Sot hapet një periudhë e mirë për ju në çdo aspekt që lidhet me të ardhmen tuaj. Jashtë vendit por edhe kontakte me njerëz që punojnë me ligjin.

Gaforrja – Do bëni në rastin më të mirë një marrëveshje të mirë ekonomike dhe do vendosni afate të përcaktuara qartë në lidhje me detyrimet tuaja në të ardhmen. Do keni një takim të fshehtë pune e personal.

Luani – Sot ju vënë një propozim shumë llogjik dhe i përparuar para jush duke ju ngritur në një shkalle më të lartë në procesin e bashkepunimeve. Po kështu pranoni kushtet e një martese.

Virgjëresha – Një takim i rëndesishëm pune sot do jetë i rëndesishem dhe novator për ju. Ndoshta do bëni një udhetim apo do bëni një bashkëpuntor në punën tuaj.

Peshorja – Do jeni në një moment shumë kriues dhe me ide. Në çdo projekt apo talent do keni rezultat të mirë. Në jetën personale keni një takim shumë inteligjent.

Akrepi – Ndryshime në mënyren e të jetuarit duke i dhënë perparësi një projekti dhe ideje të re që ju çliron dhe ju nxjerr me të pavarur në jeten tuaj personale .

Shigjetari – Një udhëtim apo një mesazh e një plan shume i mirë ju ngre në cilësi në punën tuaj e në plane. Do keni sukses në tregti, gazetari, televizion e punë shkencore.

Bricjapi – Nëse do pranoni një bashkëpuntor të ri dhe idenë e nje personi më të kualifikuar se ju do keni përparësi në ekonomi e në jetën personale.

Ujori – Sot është ditë e rëndesishme për ju plot ide ndryshime e takime interesante. Jeta juaj përcaktohet nga kushte te reja që vijnë në këtë periudhë ku ndryshimi në mënyren e jetesës duhet të jetë motoja juaj.

Peshqit – Në punën tuaj do bëhet një ndryshim i mirë të cilin do ta mbani të fshehte si një ide që të tjerët akoma nuk duhet ta marrrin vesh. Por edhe një lidhje në jetën personale do ta mbani të fshehtë për momentin.