Çfarë paralajmëruan Adrίana dhe Keίth sonte. Martesë apo fejesë?


I dashuri i aktores kosovare Adrίana , Keίth Zabe Groeneveld është shfaqur sonte në një restorant duke darkuar me aktoren derisa ka zgjedhur fjalët më të bukura për ta përshkruar lidhjen e tyre. E fjalët romantike nuk i ka kursyer edhe aktorja kosovare.

Por, ajo çfarë ka bërë përshtypje të statusi i Keith për Adrianën ishte fraza e parë e statusit të tij ku ai paralajmëron fillimin e një “gjëje të bukur”.

Darka që ai ka kthyer është bërë për ditëlindjen e tij në një restorant peshku.

“Fillimi i një gjëje të bukur. Në mbrëmjen e ditëlindjes time Zoti ma dha një dhuratë të mrekullueshme dhe ajo ishe ti”, ka shkruar ai.

Shprehja “Fillimi i një gjëje të bukur” tregon se çifti janë duke u përgatitur për një fazë tjetër të marr- dhënieve të tyre.

Cila do të jetë ajo mbetet të shihet në javët dhe muajt në vazhdim? Pse jo, fejesa apo martesa!

Ndërkaq kundërpërgjigja e Adrianës ishte interesante.
“Dashuria ime, zemra ime, shpirti i im i mrekullueshëm! Nuk ka fjalë që mund ta përshkruajnë dashurinë që ndiej për ty”.
Ndryshe, gjatë verës së kaluar kishte filluar që të përflitet lidhja e Adrianës me Keith, derisa ajo ishte konfirmuar për media gjatë muajit tetor.

Kjo është paraqitja e parë e çiftit në një darkë romantike për vitin 2021. /GazetaExpress/