“Ti i dhe kuрtim јеtëѕ ѕime”/ Martohen zyrtarisht Aida Dосi dhe Nаѕеr Qeli


Lidhja e këngëtares Aida Doçi dhe menaxherit të saj, Naser Qelit, është komentuar gjatë në media. Çifti u njohën gjatë kohës që bashkëpunonin pasi Naser Qeli ishte menaxheri i këngëtares. Ata publikonin shpeshherë foto së bashku në rrjetet sociale, ku Naseri e quante “motër“ Aidën.

Ditën e sotme çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë. Lajmin e bëri publik vetë Aida Doçi me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shkruan: “Zyrtarisht bashkë. Ti i dhe kuptim jetës sime