Аnën e “trаdhëtоn” fuѕtаni gjatë еmiѕionit, i ѕhihen рјеѕët Ιntimе


Protagonistja e emisionit “Përputhen”, Ana, ka bërë bujë në shtypin rozë për shkak të veshjes ekstravagante.Së fundmi, ajo u shfaq në emision e veshur me një fustan të bardhë por zbuloi më shumë se që duhet, shkruan GazetaBlic.Fustani e “tradhëtoi” dhe kështu në fotot që u bënë virale në internet, asaj i shihen pjesët in time.

Përndryshe, emisioni “Përputhen” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe kjo për shkak të personazheve që janë në program