E pyesin sa herë fle në javë me Markun pasi u martua? Rudina habit me përgjigjen: Unë nuk bëj s*ks !!!


Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private.

Një nga ndjekëset e ka pyetur: “Sa herë në javë bën s* ks?”

Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse: “Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje. Qenke një zonjë. Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht. Unë nuk bëj s *ks, bëj dashuri zemër”.