“Ѕа herë në javë bën ѕеkѕ?”- Rudina Dembacaj habit ndjekëѕеn me реrgjigjen


Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private.

Një nga ndjekëset e ka pyetur: “Sa herë në javë bën se ks?”

Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse: “Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje. Qenke një zonjë. Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht. Unë nuk bëj s eks, bëj dashuri zemër”

Rudina e ka treguar herë pas here se është shumë e hapur me të gjithë, prandaj ka zbuluar edhe se ka bërë botoks.

“Paske bo dhe ti botoks si shumica?”, ishte pyetja, së cilës Dembacaj iu përgjigj: “Aman ma bëj hallall që kam heq rrudhat e mia”.

Duke qenë se partneri i saj ka tre fëmijë nga martesa e parë, aktorja nuk ka shpëtuar pa një pyetje edhe në lidhje me ta: “Kë do më shumë nga fëmijët e Markut?”

Rudina shkroi se Erta Frroku është partnerja e saj në kr im, duke lënë të kuptohet se me të ka një mar rëdhënie edhe më të ngushtë.