Раѕ ne kohe/ Ja si dukej Alketa Vejѕiu me floket e ѕhkurta dhe me baluke,para se te behej e famshme

Nje nder moderatoret dhe personazhet me te dashura te publikut shqiptar ,Alketa Vejsiu, ka ndare me publikun e dashur dhe miqte e saj disa foto ,si dukej ajo perpara se te behej e famshme.

E nisi karrieren e saj si moderatore dhe vazhdon akoma si e tille, Alketa para se te behej e famshme dhe te fillonte karrieren e saj , ne disa nga fotot e publikuara nga vete moderatorja, dukej me baluke dhe floke te shkurtra.

Ajo gjithmone na ka treguar se familja vjen e pare dhe se eshte gjithnje shume familjare.

Nje look ky , i gjetur mund te themi , me kohen qe ajo filloi te merrte pjese si moderatore ne ekranet e televizionit shqiptar.

Ashtu si dhe tani ajo shfaqet nje vajze shume e bukur. Theksojme se Alketa eshte nje femer shume elegante dhe ne cdo foto tregon klasin qe e karakterizon