U рërfol ѕе ka krуеr marrëdhënie me Andin, vjen reagimi рër herë të раrë nga Melisa


Cdo gje nisi ne transmetimin e Perputhen Prime ku Fatjoni akuzoi Melisen se kishte kryer marredhenie me nje nga konkurrentet. Gje e cila u mojua kategorikisht nga kjo e fundit.

News 31 ka zbuluar se personi qe behet fjale qe ka kryer marredhenie Melisa eshte pikerisht Andi dhe me pas ne rrjet qarkulloj nje foto e ketyre te dyve teksa futeshin ne makine.

Pas kesaj, Melisa ka folur ekskluzivisht per Kryefjala dhe ka thene:

“Ajo foto eshte bere para Top Channel kur kishim xhirime, une se kisha marre makinen dhe isha pa makine.

Gjithesesi ju e dini por une me Andin nuk kam patur asgje! Nuk kam gje me te!”-ka thene Melisa.

Melisa eshte nje nga vajzat me te dashura per lexuesit te cilet duan te dine cdo gje qe ndodh me te.

Gjithashtu ajo ka terhequr vemendjen per ciltersine dhe lirshmerine qe ka ne program qe prej fillimit te saj.