Joni ka nje kerkese per mamane/ Arbana Osmani nuk di si ti ktheje pergjigje

Arbana Osmani, eshte nje nga moderatoret me te dashura te publikut shqiptar, e martuar me Eduart Grishajn, ajo tashme eshte nene e 2 femijeve ,Jonit (me ish- bashkeshortin), dhe Diellin, me Eduartin.

Moderatorja eshte teper aktive ne rrjetet sociale , vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku shpesh ajo poston foto te femijeve, por edhe receta gatimi nga shtepia.

Se fundmi , ne rrjetin social instagram, ne llogarine e saj, Arbana ka postuar nje video me djalin e saj Jonin, i cili duke i merzitur.

Joni ka nje kerkese per mamane, ai do qe te vendose pemen e Vitit te Ri 2021 qe tani. Arbana nuk eshte mjaftuar qe ta lere me kaq kete diskutim me Jonin, dhe ka postuar nje insta story tjeter , duke kerkuar mendimin e miqve te saj ne instagram.

Ajo i ka pyetur miqte, nese jane dakort qe te vendose pemen qe tani apo te prese dhe pak djali i saj Joni.Ne votimet , ka rezultuar qe te gjithe jane dakort me vendosjen e pemes ,dhe plotsimin e deshire se djalit.