Dikuѕh do рerрqet tju beje nje prapaskene/ Аѕtrologia Meri раralajmeron kete ѕhenje horoѕkорi


DASHI

Nje ceshtje e humbur pune apo e nje personi te rendesishem qe ju perkrahe do kthehet ne disfavorin tuaj ekonomik e personal Do behet nje debat i madh ne ceshtjet tuja te rendesishme

Demi

Do vini ne dyshim vdo gje qe keni arritur deri tani duke kerkuar nje ndryshim te madh ne jeten tuaj Marsi futet ne shenjen tuaj dhe ju kurdis ne menyre te tille qe derisa te arrini tek ndryshimet nuk do pushoni dot

Binjaket

Nje prapaskene e madhe ne ceshtjet e punes do kthehet ne kundershtim me ju Kjo do ju beje hakmarres dhe nuk do lejoni te prishen balancat tuaja sociale Nje antagonizem i fuqishem ju pret Kujdes shendetin

Gaforrja

Nga nje pozicion disi i fshehur do perpiqeni te nxisni sherre dhe debate te medha Kjo do ndryshoj komplet rregullat e lojes pasi ju do diktoni kushte te reja Ceshtjet ekonomiie do ti perfitoni nga njerez te corrientuar

Luani

Marsi ne Dem nuk sjell asnje te mire pervec debateve dhe nje personi shume kokforte qe nuk ju hap rruge ne asnje moment Do keni perballje me njerez me pushtet apo te ligjit

Virgjeresha

Nje lajm i mire vjen per ju nga Marsi ne Dem qe ju mban brenda lojes akoma dhe ju jep kohe te beni ndryshimet e duhura para se te shemben te vjetrat si ne jeten personale ashtu edhe ne pune

Peshorja

Shpeenzimet e papritura dhe te medha do jene me kokforta se ju dhe do ju detyrojne te veproni sipas rrjedhes se detyrimeve dhe jo sipas deshires tuaj Nje termet shpirteror do ndodh derisa te pershtateni me ndryshimet

Akrepi

Marsi del perball jush duke ju futur ne antagonizem pune dhe bashkepunimesh Kujdes nga perballjet e forta dhe me njerez qe nuk jane gati per bashkepunime Kujdes ne martese ka sherre

Shigjetari

Do beheni me energjik ne lidhje me punen por edhe me nervoze me te vendosur ti bini murit me koke Do jeni komplet ne levizje dhe rinovim planesh

Bricjapi

Ju ndihmon edhe per ca kohe Marsi ne Dem duke ju garantuar nje person qe do punoj per ju dhe qe do dal kunder te gjitheve Por kjo eshte e perkoheshme

Ujori

Do beni shume politike dhe do shpenzoni shume energji per te bere ndryshimet qe doni ne familje apo ne ceshtje qe lidhen me karrieren Mendoni se gjerat nuk vijne vetem nga Urani ne Dem po ju duhet edhe nje kabell dinamiti ta pershpejtoni ndryshimin

Peshqit

Nje mundesi e mire per te ruajtur njerzit e duhur ne krahun tuaj dhe per te gjetur mbeshtetje para se gjerat te jene teper vone ne planet tuaja ne pergjithesi