Foto që ро bën namin në rrjet, Andi dhe Meliѕа kanë krуеr marrëdhëniе intimе? (FOTO)


Puntata e parë e “Për’puthen Prime” u shoqërua me debate të nxehta mes Fatjonit dhe Melisës. Ajo tregoi se ka biseduar në telefon me Fatjonin dhe ky i fundit e ka akuzuar se kishte kryer marrëdhënie me një tjetër konkurrent të emisionit.

Mirëpo, Fajtoni refuzoi të tregonte emrin, pavarësisht këmbënguljes së moderatores Bora Zemani dhe opinionistit Arjan Konomi.

Sipas burimeve të “News-31”, akuzat e Fatjonit qëndrojnë dhe se bëhet fjalë për Andin me të cilin Melisa ka pasur marrëdhënie.

Së fundmi ne rrjet po qarkullon një foto ku shihet Melisa dhe Andi, teksa janë duke hipur bashkë në një makinë.

Ndërkohë, nuk ka ende një reagim nga konkurrentët në lidhje me vërtetësinë e këtyre lajmeve që po qarkullojnë në mediat online.