Veprimi që bëri Lulja раra kamerës nuk iu рëlqeu аѕраk ndjekëѕve


Të ftuar në emisionin e Labit ishin çifti i njohur Meda dhe bashkëshortja e tij Lulja.

Intervista e tyre u përcoll me një entuziasëm të madh, pasi që publiku në vazhdimësi është i etur të dijë më shumë për jetën e tyre.

Ata u komentuan shumë për veshjen, dukjen por edhe për intervistën atraktive që zhvilluan bashkë me Labin.

Ajo që mori vëmendje dhe bëri që fansat ti hedhen Lules me komente ishin disa veprime të pakontrolluara të Lules që i zhgënjeu fansat.

“E kam ndjek intervisten me vemendje e mire je po me ato levizje nenstop floket ti prek dhe tu qesh vend e pa vend nuk te bejn femer me klas”, i shkruan një komentues.

Më pas edhe dikush tjetër e kishte vërejtur këtë gjest tek Lulja dhe i shkruan:

“Prek flokt e kesh pa lidhje“.

Mbase mund ta ketë pasur nga stresi gjatë emisionit, sepse në të kundërtën Lulen e adhurojnë dhe e pëlqejnë të gjithë./Kosovarja/