Rralle me раre ne рublik/ Вleona Qerreti рrezanton mamane me nje foto, ѕа i раѕka ngjare аѕај


Bleona Qerreti eshte nje nder artistet dhe personazhet e njohura qe arriti shume sukses ne karrieren e saj, nder te gjithe personazhet e njohur qe jane pjese e showbizit shqiptar. Sot ajo ka arritur shume sukses edhe pse jeton jashte vendit.

Shpesh e shohim Bleonen te publikoje dhe ndaje foto me miqte ne rrjetet sociale, vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku ndan foto me miqte e saj . Kesaj rradhe si rrallehere me pare, Bleona zgjodhi te ndaje nje foto me mamane e saj.

E shohim rralle ne publik, por mund te themi se Bleona i ngjan krejtesisht ne tipare mamase se saj, Oli Qerretit.

Kujtojme qe Bleona Qerreti eshte dhe mbetet nje nder personazhet me te njohur ne Shqiperi ,edhe pse ajo tashme jeton larg vendit te saj te lindjes, vazhdon te jete e pelqyer nga nje publik teper i gjere dhe nje audience e madhe shqiptare.