Nuk do ta bеѕоni ѕе ѕа vite i ka mbuѕhur ѕоt Liberta Spahiu


Është një nga moderatoret më të zonjat që ka ekrani televiziv.

Me energjinë që e posedon, ajo ka arritur ti qëndroj besnike publikut duke e bërë më të mirën si moderatore e shkathët, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse ka goxha vite që është pjesë e televizionit, moderatorja sot feston ditëlindje, ku ka marrë urime të shumta nga ndjekësit e saj.

Por ua merr mendja se sa vite ka mbushur sot?

Ajo mbushi plotë 36 vite jetë, duke qenë energjike dhe e zonja si në fillim të karrierës.

Shumë urime./Kosovarja/