Рërјаѕhtohen рërfundimiѕht Ana dhe Arjoni, njihuni me hуrjet e reja në “РërРuthen” (FOTO+VIDEO)


Pas disa javësh që Arjoni publikoi foton ku ndodhej në shtrat me Anën në shtëpinë e tij, emisioni Përputhen ka marrë një vendim për të dy.

Ana dhe Arjoni do të përjashtohen nga emisioni.

Pati një lum akuzash për mashtrime nga Ana kundrejt Arjonit. Më pas ky i fundit i ftuar në emision, hodhi poshtë të gjitha akuzat duke supozuar se kishte fakte të tjera.

Debate në studio pati edhe nga konkurrentët e tjerë që herë i jepnin të drejtë Anës e herë Arjonit, pasi ata nuk po tregoheshin të vërtetë. Çështja e tyre shkoi deri në gjykatë.

Në anën tjetër nuk kanë munguar hyrjet e reja. Një vajzë e re Lediana Prenga, 23-vjeç, që studion për stomatologji i është shtuar programit. Ajo tha se vendosi të bëhej pjesë e programit pasi donte të merrej me diçka dinamike dhe për të provuar veten.

Ndërkohë ajo tha se kishte pëlqim për Mevlanin dhe Atdheun, por shtoi se ka ndryshuar mendim për Atdheun, pas puthjes me Anën sot.

“Kam thënë për Atdheun, më duket tip interesat dhe Mevlanin. Për Atdheun ndryshova mendim, pas asaj që ndodhi në studio”, tha ajo.

Por edhe një tjetër djalë i është shtuar emisionit me përjashtimin e Arjonit.

Murati është me origjinë turke, por që jeton prej vitesh në Tiranë. Ai punon si parukier, ndërsa tha se iu bashkua emisionit të “PërPuthen”, pasi i duket shumë interesant