Me këtë FOTO KaIIashi do t’iu lë pa gjumë SONTE


Valltarja e njohur Kall-ashi, shpesh herë është në qendër të lajmeve rozë.Format bombastike truporë e bënë atë të duket e veçantë dhe e ‘zjarrtë’, shkruan infokosova.

Në fotografinë e fundit në llogarinë e saj në insagram, KaIIashi shihet e veshur pa syt-jena, ku vë në pah gjo-ksin e saj të formësuar.

Eh KaIIashi, prandaj duket gjithmonë perfekt./infokosova