Muzikë dhe kercim ѕhqiрtare, Bebe Rexha ‘e djeg’ në Tiranë рër Vitin e Ri ѕëbaѕhku me vëllain (VIDEO)


Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka festuar natën e ndërrimit të viteve në Tiranë.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, këngëtarja shihet teksa kërcen valle shqipatre me vëllanë e saj Florent Rexha.

Atmosfera duket mjaft e ngrohtë dhe ndërkohë që këngëtarja kërcen e këndon me vëllanë, të pranishmit brohorasin dhe i duartrokasin.