“KJO ËSHTË VAJZA E NJOΗUR SHQIΡTARE QË KA BËRË MË SË SHUMTI NDËRΗΥRJE ESTETIKE”

Bianka Ceka është njëra ndër perosnazhet më të njohura në Shqipëri kur vie puna për ndërhyrjet estetike tek fytyrat e njohura publike.

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e “SHIKO KUSH LUAN” me Luana Vjollcën, në njërën ndër rubrikat të këtij emisioni me ç’rast është pyetur se cila sipas saj është vajza e njohur shqiptare që ka bërë më së shumti ndërhyrje estetike dhe cila është ajo që i duhen ndërhyrje?

“Sipas mendimin tim ajo që ka bërë ndërhyrje të gabuara estetike është Megi Pojani, ndërsa asaj që i duhet një ndërhyrje për shkak mimikave të saj dhe do t’i sygjeroja pak “ Baby botox” është Fatma Haxhialiu.”/kosovarja