Tani ëѕhtë një nga aktoret më të njohura ѕhqiрtare, e gjeni dot ѕе сila ëѕhtë vogëlushja në foto


Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur.

Eliona Pitarka vazhdon pushimet luksoze në Greqi, duket joshëse në bikini – Telegrafi

Vogëlushja që shikoni në fotografi është pjesë e ekraneve tuaja si aktore, por edhe si pjesë e botës së spektaklit. Së fundmi ajo po sfidon veten në kërcim në spektaklin “Dance with me”.

A e njihni për kë bëhet fjalë? Mjafton ta shihni me vëmendje dhe do e dalloni.

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila po njeh sukses vetëm në rritje, në sajë edhe të pamjes së saj. Prej kohësh bukuroshja është në një lidhje dhe partnerin e saj e cilëson si mashkullin ideal.