KALLASHI I NGRITË “TEMΡERATURAT” ME KËTË VALLËΖIM TË ΖJARRTË

Vallëtarja dhe këngëtarja tanimë shumë e njohur për publikun shqiptar Donjeta Kosumi e njohur me nofkën “Kallashi” gjithmonë vjen me foto dhe video provokative për publikun, shkruan InfoKosova.

Kallashi aktivitetin më të madh e bën në rrjetin social “Facebook”, në krahasim me VIP-at shqiptar që aktivitetin kryesorë e bëjnë në “Instagram” kallashi për dallim nga të tjerët këtë rrjet e përdorë fare pak, po thuajse aspak.

Kallashi së fundmi ka publikuar një video ku shfaq gjoksin gjigant duke vallëzuar, ajo duket mjaft sensitive në këtë video, dhe nuk themi kot që do i ngritë “temperaturat” në këto ditë./InfoKosova/