НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Mërkurë 18 Nëntor 2020

НОRОЅКОРI DIТОR

Dashi

Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni të zgjidhni problemet tuaja deri më 26 nëntor. Mundohuni të flisni për të zgjidhur situatat.

Demi

Dita do të fillojë paksa e nënshtruar për ju miqtë e Demit: për këtë arsye, shmangni diskutimet që mund t’ju bëjnë të humbni shumë energji dhe mendoni kryesisht për gjërat e rëndësishme. Lajme në dashuri nga fundi i muajit.

Binjakët

Ditë e mirë për ju Binjakët që do të lundrojnë në një shteg pozitiv deri në fund të vitit. Gjysma e dytë e muajit nëntor do të jetë fillimi i shumë risive si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës.

Gaforrja

Horoskopi Paul Fox tregon se dita e nesërme do të jetë shumë e rëndësishme për ju veçanërisht sepse do t’ju çojë të reflektoni shumë për jetën tuaj. E gjitha është mirë në dashuri, por përpiquni të shmangni diskutimet e panevojshme me partnerin. Kujdes nga shpenzimet e papritura në punë.

Luani

Horoskopi Paolo Fox sinjalizon që keni Hënën në shenjën tuaj dhe kjo do të sjellë lajme të shkëlqyera kur Dielli i favorshëm të hyjë edhe në shenjë. Lajme të shkëlqyera që vijnë për punën dhe familjen, kultivoni njerëzit që ju vlerësojnë më shumë.

Virgjëresha

Dita për ju hapet me risi të ndryshme që mund të ndodhin më pas në fillim të vitit 2021. Në dashuri, gjithçka shkon mirë edhe nëse jeni gjithmonë të fiksuar me pyetje të shumta.

Peshorja

Horoskopi Paolo Fox specifikon se nesër nuk do keni një ditë të qetë. Ju do të jeni në gjendje ta kapërceni këtë periudhë të errët me ndihmën e të dashurit tuaj. Shpejt pas kësaj do të ketë një fillim të ri.

Akrepi

Dita do të hapet për ju në mënyrën me të mirë të mundshme. Një periudhë pozitive së shpejti do të fillojë: një punë e re ose një marrëdhënie e re mund të jetë në rrugë e sipër.

Shigjetari

Dita do të karakterizohet nga Venusi që vazhdon të vendoset në shenjën tuaj: është koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota. Isshtë koha juaj.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se Saturni dhe Jupiteri janë gati të hyjnë në shenjë dhe do t’ju bëjë të largoheni nga të gjitha situatat e pakëndshme me të cilat jeni dashur të përballeni muajt e fundit. Shmangni polemikat dhe përpiquni të pajtoni marrëdhëniet me të dashurit tuaj.

Ujori

Kjo periudhë nuk është më e mira. Kushtojini vëmendje të veçantë shpenzimeve të tepruara dhe në punë shmangni bërjen e zgjedhjeve të nxituara. Në dashuri do të ketë Venus të favorshëm, marrëveshje të shkëlqyeshme me Shigjetarin dhe Bricjapin.

Peshqit

Për ju dita do të shënohet nga pak stres por në përgjithësi me shumë tipare të reja që do ta karakterizojnë atë.