Besi e thotë publikisht/ Kam pasur lidhje јashtëmartesore !!!


Të ftuar në puntatën e djeshme në “Roped with Olsi”, me Olsi Bylykun, ishin kolegët e tij të “Portokalli” dhe “BE Coffe”, por gjithashtu edhe miqtë e tij, Bes Kallaku dhe Erion Isaj.

Bes Kallaku ndryshon fe për t’u martuar me Xhensilën – Lajmet e fundit – Zëri

E mes shumë diskutimesh e humoresh në këtë emision fundiviti nuk mund të mungonin as letrat e aktorëve dërguar babagjyshit të improvizuara nga stafi i emisionit.

Letra e “Besit” që e lexoi Olsi shkriu së qeshuri ndjekësit pasi përmendte me humor ndodhitë e vitit për aktorin e gjithashtu gjobën e ditëlindjes.

Por Olsi i zbuloi edhe një “sekret” Besit.

“Kam pas një lidhje jashtë martesore, por nuk e harroj dot. Sa herë shkruaj skenare më kujtohet, sa herë dal në skenë më kujtohet, sa herë bëj skeçe më kujtohet. E kam fjalën për kryetarin e Bashkisë Ersekë, Erion Isaj.”, shkruhej në letrën e Bes Kallakut drejtuar babagjyshit.