Horoskopi Ditor për Ditën e Shtunë 2 Janar 2021

Dashi

Ka rrezik qe dita e sotme te jete disi e tensionuar sot për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me atë qe keni ne krah dhe do kërkoni ne çdo moment te dale e juaja.

Beqaret do jene te lumtur edhe ashtu si janë prandaj nuk do kërkojnë asgjë me ngulm. Sektori i financave do ketë përmirësime goxha te mëdha. Do ndiheni mire dhe me te qete kur te shpenzoni.

Demi

Qetësia do mbizotërojë ne çdo moment sot për ju te dashuruarit. Do kaloni një dite te këndshme dhe pa problemin me te vogël. Beqaret do jene te paqëndrueshëm dhe aspak gati për ta ndryshuar statusin. Nëse nuk e dijeni diçka mos e bëni.

Te ardhurat fatmirësisht do ndikohen nga Jupiteri i cili do ju nxite te kryeni me tepër kursime. Nuk do keni aspak vështirësi.

Binjakët

Planetët do jene pozicionuar keq sot ne jetën tuaj ne çift dhe problemet me partnerin do jene te mëdha. Mos u tregoni kokëfortë dhe nga ana tjetër mos e teproni asnjë çast me xhelozinë.

Beqaret do realizojnë takim te rëndësishme te cilat mund t’ua ndryshojnë shpejt jetën. Financat nuk do jene te këqija megjithatë sa me shume te kursyer te tregoni aq me shume do rriten te ardhurat.

Gaforrja

Do jeni shume te mbyllur gjate gjithë kësaj dite ju te dashuruarit dhe asgjë nuk do shkoje si e kishit ëndërruar ne jetën ne çift.

Beqaret nga ana tjetër do e gjejnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një tjetër jete me ta. Gjendja e te ardhurave nuk do jete ashtu si ju keni dashur, prandaj duhet fillimisht te merrni masat e nevojshme e me pas te kryeni investime.

Luani

Çdo gjë qe dëshironi do ju plotësohet sot juve qe jeni ne një lidhje. Keni për t’u ndier mire ne çdo moment dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do kenë me ne fund dashuri me shikim te pare dhe e gjithë e ardhmja do ju ndryshoje brenda disa çastesh. Ne planin financiar do jeni mjaft te organizuar dhe gjithçka do ju ece me se miri. Ju e dini mire çfarë hapash te hidhni.

Virgjëresha

Shume nga ëndrrat e dashurisë do ju realizohen sot juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mjaft mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret vetëm sa do flirtojnë me disa persona, asgjë me shume sesa aq. Duhet te presin edhe disa kohe për ndryshimeve te mëdha. Financat duhet pasur me tepër kujdes, te paktën edhe pak kohe sa gjendja te stabilizohet.

Peshorja

Do ketë tronditje te mëdha sot për ju qe jeni ne një lidhje. Nuk do i respektoni ato qe ju ka thënë partneri dhe kjo do e nxehe atmosferën tej mase. Beqaret do kenë një dite te shënjuar. Priten dashuri me shikim te pare te cilat do ua ndryshojnë njëherë e mire te ardhmen. Financat do jene goxha te turbullta. Mos kryeni asnjë lloj shpenzimi te tepruar sepse do përballeni me probleme serioze.

Akrepi

Shume gjera kane për te qene ndryshe nga me pare sot për ju qe jeni ne një lidhje. Ndjenjat do jene me te fuqishme se kurrë me pare. Beqaret do kenë një dite te thjeshte dhe pa asnjë te veçante. Duhet te presin ende disa kohe ne mënyrë qe gjerat t’iu ecin si kane dëshiruar. Ne planin financiar do keni vështirësi te njëpasnjëshme dhe nuk do dini nga t’ia mbani.

Shigjetari

Duhet te mateni disa here sot para se t’i kërkoni diçka atij qe keni ne krah sepse situata mund te dale jashtë kontrollit. Ai do jete shume i ngarkuar me pune dhe gjithë kohës ne ajër. Beqaret nuk duhet te hezitojnë te dalin neper takime sepse prej tyre mund te varet e ardhmja. Gjendja e financave do përmirësohet menjëherë fale një.trashëgimie qe do merrni.

Bricjapi

Dite shume e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni zënka te njëpasnjëshme dhe nuk do toleroni asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe asgjë te rëndësishme. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Financat do i mbani gjithë kohës nen kontroll dhe nuk do keni asnjë lloj problemi sado te vogël.

Ujori

Të dashuruarit do kenë një dite te qëndrueshme dhe nuk do kenë as problemin me te vogël. Gjithçka ka për te ecur si ata e kishin menduar. Me ne fund do e takoni princin tuaj te kaltër gjate kësaj dite ju beqaret dhe do filloni një tjetër jete. Emocionet do jene te njëpasnjëshme. Ne planin financiar problemet do jene te njëpasnjëshme dhe do ju duhet me patjetër ndihme.

Peshqit

Do krijoni shume iluzione sot ne jetën tuaj ne çift dhe mund te zhgënjeheni nga mënyra sesi do rrjedhin ngjarjet. Nuk duhet t’i besonit 100% atij qe keni ne krah. Beqaret do marrin disa ftesa, por do kenë druajtje dhe nuk do dalin neper takime, ne këtë mënyrë do humbasin raste te shkëlqyera. Ne planin financiar fatmirësisht nuk do ndodhe asgjë e papritur. Do ndiheni për mrekulli.