Në krah të burrit dhe dу vajzave, ky është urimi i Vјоѕа Osmanit për Vitin e Ri

U.d e presidentit dhe kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka uruar qytetarët për vitin e ri 2021, raporton Gazeta Express.

Ajo ka publikuar në Facebook një fotografi me burrin dhe dy vajzat e saj.

“Shumë shëndet e shumë dashni, është urimi ynë për të gjithë ju.Gëzuar për ditët e mira që po na presin”, ka shkruar Osmani./Express/