Ajla dhe Meri, 2 vajza lindën në minutën e parë të Vitit të Ri 2021/Urime…


Ajla dhe Meri, 2 vajza lindën në minutën e parë të

Dy vajza erdhën në jetë pas minutës së parë të 2021, Ajla dhe Meri. Njoftimin e ka dhënë vetë ministrja Manastirliu nëpërmjet një njoftimi në Facebook

Postimi i ministres Manastirliu

Mirë se erdhët Ajla dhe Meri

Dy vajza që erdhën në jetë tê shëndetshme 1 min pas mesnate në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni” në Tiranë janë oguri më i mirë për vitin që sapo ka ardhur

#Gëzuar