Рublikohen fotot intimе kur miliarderi rumun рuth si i çmendur Аngela Маrtinin

Angela Martini është një ndër modelet më të bukura dhe seksi në Shqipëri. Ajo njihet tashmë për fotot provokuese që hedh në rrjetet sociale, ku në pah dalin format e saj perfekte.

Ajo është përfolur mjaft nëpër media edhe për lidhjen me miliarderit rumun Dragos Savulescu me të cilin u martua në Dhjetor të vitit 2017, në një ceremoni tepër private, ku të dy u panë të veshur me të zeza.

Së fundmi ajo ka bërë sfidën më të re që ka ndalë në Instagram “Show me a photo of”, ku ka shuar kuriozitetin e ndjekësve duke publikuar momente të jetës së saj personale.

Një ndjekës i ka kërkuar të publikojë një moment kur bashkëshorti i saj e ka puthur si i çmendur dhe modelja nuk ka ngurruar ta publikojë.

Të dy janë në një moment shumë in tim dhe Dragos shihet duke e puthur modelen si i çmendur. /tvklan.al