НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Premte 1 Janar 2021

Horoskopi

Dashi

Dita e parë e vitit hapet paksa e nënshtruar për Dashin pasi tashmë po mendoni për problemet me të cilat do të duhet të përballeni dhe ato do të zgjasin deri në fund të shkurtit. Keni frikë të mos bëni një gabim por nuk merrni vendime të nxituara. Nga pranvera do të keni një rikuperim të mirë.

Demi

Viti i ri hapet për ju me perspektiva të bukura, emocione të bukura dhe po aq shumë projekte të mira për të përfunduar. Bëni kujdes në dashuri pasi mund të ketë ndonjë tension me partnerin në lidhje me një vendim.

Binjakët

Për ju Binjakët ky do të jetë një vit që do të sjellë zgjidhje por jo menjëherë pasi fillimi është i ngadaltë. Filloni të punoni shumë për të gjetur veten në kushtet e duhura në pranverë.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se dita e parë e vitit hapet në një mënyrë disi të hutuar në të cilën nuk do të keni një ide të qartë se cilat janë marrëdhëniet tuaja me ata që ju rrethojnë, veçanërisht nëse bëhet fjalë për punë. Mundohuni të jeni të kujdesshëm të paktën deri në fund të javës.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se në fillim të vitit të ri do të ketë ende dyshime në dashuri, disa pasiguri që do të sqarohen në pjesën e fundit të janarit. Nëse ka situata për tu sqaruar, shmangni diskutimet në këtë ditë, më mirë lereni atë dhe shtyjeni atë për të Premten.

Virgjëresha

Një ditë paksa e nënshtruar në fillim të vitit kur ndiheni të lodhur dhe të stresuar. Ju thjesht dëshironi të qëndroni në paqe dhe të relaksoheni, pa polemika ose diskutime. Nëse dikush përpiqet t’ju provokojë ose dëshiron të diskutojë, shtyjeni atë për në fundjavë.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon se do të jetë një ditë disi e hutuar për shkak të ndikimit të Hënës, e cila së shpejti do të fillojë një tranzit kundërshtimi. Ju do të duhet të merrni vendime të rëndësishme që ndikojnë në punën ose jetën tuaj personale.

Akrepi

Një ditë pak nervoze sot në të cilën mund të bëni fotografi dhe të thoni gjëra më vështirë sesa duhej. Mundohuni të zbusni tonet, të jeni më të qetë. Kjo vlen edhe për ndjenjat, si në çift ashtu edhe në familje.

Shigjetari

Dita e parë e vitit do të jetë një ditë pozitive, veçanërisht në lidhje me ndjenjat dhe dashurinë: Saturni është në anën tuaj dhe favorizon martesën dhe projektet e rëndësishme. Lajm i mirë i mundshëm deri të Premten.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se dita e parë e vitit do të jetë një ditë shumë e mirë për ju falë ndikimit pozitiv të katër planetëve: Mërkuri, Jupiteri, Saturni dhe Dielli. Dashuria do të favorizohet sidomos të Dielën.

Ujori

Ditë pozitive sot kur ndiheni të fortë dhe optimist. Dëshira për liri është gjithmonë e pranishme në një mënyrë krijuese dhe pozitive. Gjithashtu për këtë vit domosdoshmëria juaj nuk është të ndiqni urdhra por instikt.

Peshqit

Viti i ri hapet ngadalë për ju dhe ju duhet një nxitje për të qenë më pozitivë dhe proaktivë, për të parë të ardhmen me optimizëm më të madh. Tashmë në fund të këtij muaji mund të merrni një lajm të mirë.