U rikthуen pas ndαrjes, reperi i njohυr ndαn me ne foton e bυkυr me grυaη dhe të biriη

Para disa kohësh reperi i njohur Agon Amiga ka patur një bashkëpunim me Afërdita Dreshaj, që u komentua gjerë e gjatë dhe shkàktoi debàte e zénka të shumta.

Mendohet e pas atij bashképunimi fshíhej një tràdhti që u zbùlua vetë nga bashkëshortja e reperit.

Edhe pse asokohe u nda nga bashkëshortja e tij, ata tani janë rikthýer bashkë dhe Agon Amiga prej dy vitesh jeton në Gjermani së bashku me të dhe djalin e tyre, Noel.Agon Amiga ribashkohet me gruan Egzonën? – Telegrafi

Këngëtari i njohur i “Nuk e kom mo”, “Qy qysh”, “Po du” etj, ka qenë tepër i rezérvuar për fotot nga jeta e tij private.

Megjithatë, ditën e sotme duket se e ka bërë një përjàshtim dhe si rrallëherë ka ndàrë me ndjékësit në Instagram një foto ku shihet me të birin dhe bashkëshorten.

Ata shihen të tre të ulur në një stol, ku Noeli është kthýer nga kamera, kurse Agoni dhe partnerja e tij shihen tek bisedojnë me njëri-tjetrin.agon.amiga

“Family time”- ka shkruar reperi.

Një portret familjar shumë i ngrohtë dhe tipik për ditën e diel, pushimi që pjesa më e madhe e jona e kalon me familjen.

Kujtojmë se largimi i Agonit nga labeli ishte i bujshëm dhe u shoqërua me jo pak polemika në rrjet, ndërsa ai vetë ka rréfyer se raportet mes djemve janë ndérprérë në mënyrë bànale. Tashmë ai po vijon karrierën solo