2020 rrëmujë, këto janë ditët më të mira të 2021 për secilën shenjë të horoskopit

Me retrogradet e saj të shumta të njëkohshme dhe energjinë transformuese plutoniane, 2020 ka qenë një rrëmujë astrologjike.

Lajmi i mirë është se pas paradës së dhimbjes, 2021 premton një shkëlqim të një lloji që çdo shenjë mund të presë me padurim. Pra, cilën datë vitin e ardhshëm duhet të rrethoni në kalendarin tuaj për të shënuar si ditën më të mirë të vitit 2021 për shenjën tuaj të zodiakut?

Epo, nxirrni lapsat tuaj sepse kemi disa lajme të mira. Më poshtë, astrologia dhe lexuesja e letrave tarot Maria Sofia Marmanides ndan ditën më të mirë të vitit 2021, bazuar në shenjën tuaj të zodiakut.

Dashi: 15 prill 2021

Demi: 8 maj 2021

Binjakët: 28 maj 2021

Gaforrja: 23 qershor 2021

Luani: 13 korrik 2021

Virgjëresha: 18 gusht 2021

Peshorja: 6 shtator 2021

Akrepi: 18 nëntor 2021

Shigjetari: 14 maj 2021

Bricjapi: 23 gusht 2021

Ujori: 29 nëntor 2021

Peshqit: 3 qershor 2021