Ја kush јаnë dу vëllezërit që Нυmbën јеtën mbrëmјеn e ѕоtme

Një ngjarje e rë ndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Gjilan.

Një burrë i ka marrë jetën gruas, dy fëmijëve dhe më pas i ka dhënë fund edhe jetës së tij.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pozhuran të Komunës së Gjilanit, shkruan meganews.al.

Nga informacionet paraprake, autori ishte emigrant në Zvicër dhe ishte kthyer në vendlindje për festat.

Nuk dihen ende motivet e ngjarjes.

Ndërkohë meganews.al ka siguruar fotot e dy vëllezërve që hum bën jetën.

Ata janë A. dhe F. Zeka.