Me kaçurrеla/ Ја si dukej Аlketa Vejsiu ne fustan te bardhe nuserie, ne diten e ѕај te martеѕеѕ

Alketa Vejsiu eshte nje nder moderatoret me te dashura te publikut shqiptar, dhe shume e komentuar nga media , kronike roze, si dhe nder personazhet me te dashura nga te gjithe te tjeret qe jane pjese e showbizit shqiptar.

Kohet e fundit edhe pse eshte shume e zene me emisionin me te ri ,te cilin po e moderon aktualisht, Alketa gjen kohen edhe per rrjetet sociale, ku se ne rrjetin social instagram, te cilin e perdor shpesh , ajo ndau me miqte nje foto ne diten e nuserise.

Ne fotot e publikuara nga moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Alketa, dukej ne fustan te bardhe nuserie, ne diten me te lumtur , mund te themi te cdo femre, dhe e kuruar deri ne detaje, pasi kjo dite eshte e bekuar per te.

Kujtojme qe Alketa Vejsiu, mbetet nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera nga publiku i gjere shqiptar, dhe nder me te komentuarat ne media, si dhe nje mama e shkelqyer e dy vogelusheve, nje djali dhe nje vajze.