НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Enjte 31 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Dita e fundit pozitive e vitit 2020, ndiheni pozitiv dhe plot energji. Ndoshta për disa nga ju do të ketë disa probleme të vogla për të zgjidhur, por asgjë të veçantë.

Demi

Disa prej jush ndihen paksa të qetë, në fakt do të keni tendencë ta kaloni këtë ditë të fundit të vitit larg konfuzionit. Edhe nëse e keni Hënën në opozitë, ju do të vazhdoni me projektet tuaja dhe do të jeni në gjendje të përfundoni situata të rëndësishme.

Binjakët

Ju jeni gjithashtu mjaft paqësor, por janë njerëzit përreth jush që ju shtypin, kjo ju ka shkaktuar një ndjenjë shqetësimi ose ju ka bërë të mbylleni.

Gaforrja

Në fushën sentimentale ju jeni lënduar, përpiquni, me vitin e ri, të sqaroni dhe kuptoni se çfarë dhe kë dëshironi me të vërtetë.

Luani

Do të jetë një ditë që do të shërbejë si një parathënie për një 2021 që do t’ju shohë të ngarkuar, të gatshëm për të ndërmarrë veprime për t’u kthyer në majë të valës dhe për të treguar aftësitë tuaja.

Virgjëresha

Disa situata pune ju shqetësojnë dhe ju bëjnë shumë të tensionuar dhe të stresuar. Mundohuni të kaloni një Vit të Ri të mirë pranë miqve dhe familjes që ju duan dhe do të shihni se gjithçka do të shkojë mirë.

Peshorja

Kjo ditë do t’ju ndihmojë të përmbledhni, por këshilla është që të mos shihni gjithçka negative.

Akrepi

Edhe nëse disa prej jush ndihen pak të lodhur, gjithashtu falë një Hëne pozitive, do të jeni në gjendje të kaloni një vit të Ri të lumtur. Ju do të festoni me një person shumë të dashur për ju. Kini kujdes të mos luani shumë me ndjenjat e të tjerëve.

Shigjetari

Fundi i vitit i nënshtruar, por mos e humbni zemrën: 2021 do të jetë një vit i shkëlqyeshëm për ju. Ndoshta, arsyeja për një mungesë të tillë energjie mund të varet nga situatat familjare që ju shqetësojnë ose angazhimet e punës.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se yjet janë shumë pozitivë dhe ju ftojnë të realizoni projekte të reja dhe ambicioze për të ardhmen. Mos u tregoni kokëfortë dhe mos pretendoni se keni të drejtë gjatë gjithë kohës. Shfrytëzoni plotësisht situatat pozitive që do t’ju ndodhin.

Ujori

Ju jeni shumë i stresuar, edhe pse nuk jeni të pamotivuar gjithsesi, është më mirë ta kaloni Vitin e Ri me disa njerëz të besuar sesa të jeni në mes të zhurmës. Këshilla është të lini vend për ndjenja, edhe sepse Venusi është i favorshëm.

Peshqit

Më në fund kemi arritur në fund të një viti 2020 jo aq pozitiv, me dëshirën për një 2021 më të mirë Të rinjtë do të kalojnë një natë të Vitit të Ri me miqtë në vende të mbushura me njerëz, por ki kujdes që të zgjedhin vendndodhjen siç duhet. Ju po kërkoni emocione të vërteta dhe unike.