Këta jaηë babë e bir që breηda ditësh nderrυan jete nga koroηaνirυsi

Një ngj arje e rëndë ka ndodhur në familjen Rrahimi, nga Podujeva. Brenda dy ditës, babai dhe djali, kanë vdekur si pasojë e infektimit me koroonaviirus, shkruan Gazeta Blic.

Lajmi është bërë i ditur nga familjarët e Isuf dhe Valon Rrahimit.

Ngushëllime familjarëve u ka shprehur edhe deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Visar Hoti.