Ditë zie рër Era Ruѕin, humb njeriun e ѕhtrenjtë në рrag feѕtаѕh

Era Rusi, një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri dhe me një zë mjaft të veçantë sot ka humbur një njeri shumë të shtrenjtë, gjyshen e saj.

Ajo e ka dhënë këtë lajm përmes një postimi në Facebook. Mesa duket për të dhe familjen e saj festat e fundvitit do jenë të zymta nga kjo humbje.

“Gjyshen time të shtrenjtë sot e thirrën engjëjt”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotos. /tvklan.al