Ndodh në mеѕ të natëѕ, gruaja ѕhqiрtare rr eh burrin, e bën për ѕрital

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje në Prizren.

Mediat kosoare raportojnë se një grua ka su lmuar fizikisht një burrë. Sipas policisë vi ktima ka pësuar lë ndime dhe ndodhet në spital nën kujdesin mjekësor.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnatës.

“V iktima mashkull kosovar ka njoftuar në polici se ishte su lmuar fizikisht nga e dy shuara femër kosovare. V iktima ka pësuar lë ndime dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton policia e Kosovës”, thekson njoftimi.