Ndodh E Papritura Me Arian Çanin. Bëri Atë Që Nuk Do Donte Ta Bënte Kurrë! Shikoni Videon.

Arian Çani gjithmone eshte shprehur me neveri per rrjetet sociale.

Shpesh here ai ne emisionin e tij Zone e Lire, i ka etiketuar si diarre rrjetet sociale dhe eshte shprehur se nuk i jep fare r endesi dhe as nuk lexon komentet o nline.

Por dje ka ndodhur e papritura!

Ai eshte bere pjese e rrjetit social Tik Tok dhe ka po stuar me ne fund videon e tij te pare i shoqeruar nga vajza e tij.
Arian Cani shprehet se kjo video e hedhur ne tik tok eshte thjeshte nje test, per te shikuar nese do te shtohen “abonentet” apo jo.