Nuk kishte ndodhur ndonjëherë/Alketës i del zogu live në emison

Mbremjen e djeshme Alketa ka veshur nje fustan te kuq gjate spektaklit Love Story.
Pervec fotove te shumta ajo ka bere edhe disa video ku ecte shume lozonjare.

Por papritur i dolen te gjitha sheshit.

Ne video i duken te brendshmet dhe Alketa menjehere e ka fshire nga Instagrami kete foto.

Teksa Alketa levizte dukej cdo gje me e qarte, epo ndodhin tani s’ke cben.
Tani s’ka me zogu i Tunes, merruni me zogun e Alketes!