НОRОЅКОРI DIТОR, рër Ditën e Mërkurë 30 Dhjetor 2020

Horoskopi

Dashi

Të dashur miq të dashit, nesër do të jetë një ditë disi e qetësuar sepse do të keni dyshime në lidhje me punën. Tre muajt e parë të vitit do t’ju shohin duke përjetuar disa vështirësi edhe në një nivel ekonomik dhe do t’ju duhet të bëni çmos.

Demi

Ditë pozitive, e cila hap rrugën për një super javë! Kjo është një kohë e mirë për ndjenjat dhe për t’i dhënë hapësirë ​​përsëri dashurisë, e cila kohët e fundit është lënë pas dore. Viti i Ri do të jetë plot emocione.

Binjakët

Nesër do të kaloni një ditë reflektimi në të cilin do të mbizotërojnë bilancet e vitit që po mbaron. Shumë prej jush janë të shqetësuar se viti 2020 ishte një vit i pasigurt.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se do të duhet të përpiqeni të mos lodheni nesër pasi jeni duke u kthyer nga një periudhë mjaft stresuese, veçanërisht në punë. Ju duhet të keni një “mendje të freskët” për t’u përpjekur të kuptoni se çfarë doni të bëni.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se do të jetë një ditë shumë pozitive që hap një javë po aq të bukur në të cilën do të ndiheni optimistë për të ardhmen. Një rënie e vogël vetëm në dashuri për shkak të Venusit që e kundërshton atë.

Virgjëresha

Nesër do të jetë një ditë pozitive për ju, prandaj shfrytëzoni rastin për të sqaruar çështjet, sepse do të ketë një rënie të vogël dhe Marsi do të fillojë një tranzit negativ.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon që ju do të përjetoni një ditë disi të nënshtruar për shkak të Jupiterit dhe Saturnit disonant. Kjo mund të krijojë probleme me partnerin tuaj, veçanërisht nëse jeni duke u përpjekur ta vendosni veten në një vend të ngushtë duke marrë një vendim.

Akrepi

Nesër do të jetë një ditë pak e lodhshme, por yjet po përgatisin një vit shumë interesant për ju në të cilin mund të ketë edhe disa ndryshime shumë interesante.

Shigjetari

Ditë pozitive nesër për ju në të cilën mund të ketë edhe disa pengesa të vogla siç janë ndryshimet e papritura të programeve. Mos u dekurajoni, gjërat do të punojnë vetë.

Bricjapi

Horoskopi Paolo Fox ju tregon se do të jetë një ditë pozitive që paralajmëron një vit të ri plot me projekte vërtet të rëndësishme të favorizuar nga Jupiteri dhe Saturni. Epo puna: do të lehtësoheni në zgjedhjet tuaja.

Ujori

Ditë pozitive në të cilën ndiheni mirë si fizikisht ashtu edhe psikologjikisht. Ju dëshironi të rikuperoheni dhe do të jeni në gjendje ta bëni këtë falë mbrojtjes së yjeve. Së shpejti Mars do të ndalojë ndikimin e tij negativ dhe gjërat do të bëhen edhe më mirë.

Peshqit

Ditë e lodhur dhe e nënshtruar, në të cilën ka kaq shumë gjëra për të bërë, por ju thjesht doni të relaksoheni. Sidoqoftë, mendoni se viti i ardhshëm do të jetë shumë i rëndësishëm për ju, veçanërisht në lidhje me punën.