E mbani mend fëmijë, do habiteni sa është rritur vajza e Fjolla Morinës (FOTO)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është nënë e dy vajzave, me të cilat ka treguar se është shumë e lidhur.

Lediana është vajza e madhe e këngëtares dhe për të gjithë ju që e mbani mend fëmijë, ajo sot është 17 vjeç.

Fjolla ka pblikuar në Intagramin e saj foton e vajzës së madhe që tani është rritur dhe është bërë shumë bukuroshe.

“Jeta ime”, shkruan Fjolla ne InstaStory.

Kujtojmë se këngëtarja po jeton tashmë publikisht romancën me binesmenin Fisnik Syla, lidhje kjo e cila u bë e njohur për shkak të arresitmit të Fjolla Morinës pak muaj më parë./albeu.com/