Geοrgina shkëIqen në krah të RonaIdos në Dubai…

-Foto

Cristiano Ronaldo është shpallur lojtari i shekullit në një eveniment madhështor në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.Superylli i Juventusit parakaloi në tepihun e kuq së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez, para se të merrte çmimin historik në Dubai Globe Soccer Awards.Ceremonia është zhvilluar në objektin ikonik, Burj Khalifa, që është ndërtesa më e lartë në botë.

Derisa Ronaldo kishte veshur kostum të hirtë, bukuroshja zgjodhi një fustan të kuq të shndritshëm.Fustani ishte i hapur në pjesën e dekoltesë, si dhe kishte një çarje të madhe në pjesën e këmbës.