Shiko si ia shpreh Romeo dashurinë Jonidës

Ja si ia shpreh Romeo dashurinë Jonidës

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi shihet se janë shumë të dashuruar.

Këngëtarja e njohur shqitpare, Jonida Maliqi dhe i dashuri i saj Romeo Veshaj janë shumë të komentuar në mediat rozë.

Jeta e tyre private ka qenë shumë e komentuar që në fillim e tani postimet që ata bëjnë në rrjete sociale ngjallin shumë interesim.

Së fundmi Romeo ia shprehi edhe njëherë publikisht dashurinë asaj.

Ai e ka publikuar një postim ku dëgjohet në sfond kënga “Të dua” nga Kushtrim Dobra.

Në këtë rast u tregua shumë romantik.