Ѕоt femrat çmenden раѕ tij, роr shihni si dukej раra shumë vitesh ВΙerim Destani

_

Blerim Destani është një ndër emrat më të njohur të showbizit shqiptar dhe një ndër meshkujt më të preferuar nga femrat, i cili numëron mijëra ndjekës në profilin e tij në Instagram.

Ditën e sotme, aktori feston 38-vjetorin e tij të lindjes dhe ka ndarë me fansat në Instagramin e tij një foto të shumë viteve më parë, kur ishte ende fëmijë.

“I numëroj vitet e mia me dashurinë e familjes, shoqërisë, momentet dhe buzëqeshjet. Faleminderit për urimet e ditëlindjes, gjithë të mirat për ju.”- shkruan Blerimi krahas fotos